Для родителей
Безопасность жизнедеятельности в учреждениях образования
Наши победы
Резерв руководящих кадров

Доска почёта

Работники учреждений образования
Волковысского района, награждённые:
 
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Слашчыніна Валянціна Чаславаўна
Дырэктар
ДУА «Ваўкавыскі раённы цэнтр карэкцыйна-развіваючага навучання і рэабілітацыі»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Стасюкевіч Тарэса Францаўна
Настаўнік пачатковых класаў
ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Рагацэвіч Марына Іванаўна
Настаўнік нямецкай мовы
ДУА «Навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа п. Юбілейный»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Карабач Святлана Мікалаеўна
Загадчык бібліятэкі
ДУА «Ваўкавыская дапаможная школа-інтэрнат»
ПАДЗЯЧНАЕ ПІСЬМО СТАРШЫНІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Кулакоў Валерый Уладзіміравіч
Настаўнік інфарматыкі і матэматыкі
ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска»
ПАДЗЯЧНАЕ ПІСЬМО СТАРШЫНІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Семярыч Марына Іванаўна
Настаўнік музыкі
ДУА «Сярэдняя школа №4 г. Ваўкавыска»
ДЫПЛОМ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Жук Тамара Анатольеўна
Дырэктар
ДУА «Рэплеўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа»
ДЫПЛОМ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Касталомава Юлія Уладзіміраўна
Настаўнік іспанскай мовы
ДУА «Гімназія №2 г. Ваўкавыска»
ДЫПЛОМ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Мігдалёнак Ларыса Уладзіміраўна
Настаўнік матэматыкі
ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМОТА ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Лясота Алена Уладзіміраўна
Дырэктар
ДУА «Сярэдняя школа №3 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМОТА ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Бакавец Святлана Міхайлаўна
Загадчык
ДУА «Яслі-сад №2 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМОТА ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Аксаміт Галіна Мікалаеўна
Настаўнік інфарматыкі
ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМОТА ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Багдановіч Алена Іванаўна
Настаўнік пачатковых класаў
ДУА «Навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа п. Юбілейный»
ПАДЗЯЧНАЕ ПІСЬМО СТАРШЫНІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Кузьміч Вольга Аляксандраўна
Настаўнік французскай мовы
ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска»
ПАДЗЯЧНАЕ ПІСЬМО СТАРШЫНІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Кухцюк Вольга Міхайлаўна
Загадчык аддзела па асноўнай дзейнасці
ДУА «Ваўкавыскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі»
ПАДЗЯЧНАЕ ПІСЬМО СТАРШЫНІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ
Гаспадура Яніна Баляславаўна
Намеснік загадчыка па асноўнай дзейнасці
ДУА «Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці №7 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА Міністэрства адукацыі Рэспублікі Белару
Вялесік Ірына Мечыславаўна
Загадчык
ДУ «Ваўкавыскі раённы вучэбна-метадычны кабінет»
ГРАМАТА Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Бандык Яніна Леанідаўна
Настаўнік гісторыі і грамадазнаўства
ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска»
ГРАМАТА Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Пятрова Ірына Васільеўна
Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце
ДУА «Гімназія №2 г. Ваўкавыска»
ГРАМАТА Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Мігдалёнак Ларыса Уладзіміраўна
Настаўнік матэматыкі
ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Ваўкавыска»
ГРАМАТА Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Беразоўскі Сяргей Валер’евіч
Трэнер-выкладчык
УА «Ваўкавыская спецыялізаваная дзіцяча-юнацкая школа алімпійскага рэзерву №2»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ГАЛОЎНАГА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Калеснік Дар’я Мікалаеўна
Настаўнік гісторыі
ДУА «Сярэдняя школа №3 г. Ваўкавыска»
ГРАМАТА ГАЛОЎНАГА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Свістунова Аксана Віктараўна
Настаўнік пачатковых класаў
ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Ваўкавыска»
ГРАМАТА ГАЛОЎНАГА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Шаванюк Ганна Казіміраўна
Настаўнік пачатковых класаў
ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска»
ГРАМАТА ГАЛОЎНАГА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Раку Лілія Іванаўна
Настаўнік гісторыі
ДУА «Сярэдняя школа №2 г.п. Рось»
ГРАМАТА ГАЛОЎНАГА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Карпічэнка Ірына Мікалаеўна
Настаўнік пачатковых класаў
ДУА «Сярэдняя школа г.п. Краснасельскі»
ГРАМАТА ГАЛОЎНАГА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Бяляева Алена Вацлаваўна
Настаўнік гісторыі
ДУА «Сярэдняя школа №5 г. Ваўкавыска»
ГРАМАТА ГАЛОЎНАГА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Старавойтава Галіна Анатольеўна
Настаўнік працоўнага навучання
ДУА «Ваўкавыская дапаможная школа-інтэрнат»
ГРАМАТА ГАЛОЎНАГА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ГРОДЗЕНСКАГА АБЛАСНОГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Ладыгіна Таццяна Уладзіміраўна
Выхавацель дашкольнай адукацыі
ДУА «Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці №7 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Гарбун Ганна Валер’еўна
Педагог-арганізатар
ДУА «Гімназія №2 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Стасюк Людміла Уладзіміраўна
Педагог-арганізатар
ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Вайтовіч Таццяна Уладзіміраўна
Настаўнік беларускай мовы і літаратуры
ДУА «Сярэдняя школа №4 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Сцяпанава Алена Мікалаеўна
Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце
ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Чарніцкая Марыя Іванаўна
Настаўнік біялогіі
ДУА «Сярэдняя школа г.п. Краснасельскі»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Пракопік Святлана Пятроўна
Настаўнік пачатковых класаў
ДУА «Вярэйкаўская сярэдняя школа»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Пушкарова Ірына Уладзіміраўна
Намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці
ДУА «Ваўкавыскі раённы цэнтр карэкцыйна-развіваючага навучання і рэабілітацыі»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Яновіч Юлія Уладзіміраўна
Педагог дадатковай адукацыі
ДУА «Ваўкавыскі раённы цэнтр тэхнічнай творчасці дзяцей і моладзі»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Сасноўская Юлія Геннадзьеўна
Выхавацель дашкольнай адукацыі
ДУА «Яслі-сад №1 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Камчыц Святлана Мікалаеўна
Выхавацель дашкольнай адукацыі
ДУА «Спецыяльны яслі-сад №3 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Юркова Аксана Васільеўна
Настаўнік-дэфектолаг
ДУА «Санаторный яслі-сад №12 г. Ваўкавыска»
ГАНАРОВАЯ ГРАМАТА ЎПРАЎЛЕННЯ АДУКАЦЫІ ВАЎКАВЫСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Красноўская Вера Васільеўна
Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце
ДУА «Ваўкавыскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі»